MP_www_26_08logo_MP.png

REALIZACJE

Budowa Parku Wodnego w Białce Tatrzańskiej

PROJEKT:

Budowa Parku Wodnego Terma Bania. Budowa kompleksu rekreacyjno-sportowego, składającego się min. z 14 basenów, saunarium oraz strefy Welness & SPA. Woda w obiekcie pozyskiwana jest z głębokości 2.500m i wykorzystywana jest również do ogrzewania budynku. Inwestycja posiada zielony dach, który zmienia się razem z porami roku i wpisuje w otaczający krajobraz. Projekt został współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Informacje o Projekcie: powierzchnia zabudowy: 5093 m2, powierzchnia użytkowa: 8.955 m2, powierzchnia lustra wody: 1.500 m2.

ZADANIE:

Budowa Parku Wodnego w Białce Tatrzańskiej

INWESTOR:

Park Wodny Bania Sp. z o.o.

OPIS INWESTORA:

Kompleks Terma Bania jest jednym z największych i najnowocześniejszych na Podhalu. Zamysłem Inwestora było wpasowanie inwestycji w naturalne ukształtowanie terenu. Obiekt łączy nowoczesność i góralski folklor.

TERMIN REALIZACJI:

08.2010–07.2011