Postęp prac biurowca we Włocławku

W październiku 2022 r. wbijaliśmy pierwszą łopatę na terenie inwestycji Tertio Ponte we Włocławku, na której Miastoprojekt Wrocław pełni funkcję Inwestora Zastępczego, a dziś zapraszamy Was na fotorelację z budowy tego nowoczesnego biurowca klasy A. Aura jest dla wykonawców łaskawa, dzięki czemu widzimy już postępy na budowie. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Unibep S.A.

Powierzchnia biurowa osiągnie około 5 tys. mkw., a przestrzeń przeznaczona pod usługi ponad 2 tys. m kw.

Biurowiec powstaje w atrakcyjnej dla przyszłych najemców lokalizacji blisko węzła A1 „Włocławek Zachód”. Całość jest realizowana w ramach Programu Fabryka, za który odpowiada Agencja Rozwoju Przemysłu oraz spółka Operator ARP.

Partnerem przedsięwzięcia jest samorząd miasta Włocławka, który wskazał działkę pod budowę tego obiektu. Zgodnie z harmonogramem Tertio Ponte będzie gotowy w 2024 roku.